Він вижив: чоловік переніс малярію, лихоманку, ковід, а потім його вкусила кобра

Єна Джонса з острова Уайт, що біля узбережжя Англії, вкусила кобра у селі поблизу індійського Джодхпура, штат Раджастан


Про це пише ВВС Україна.

Колега пана Джонса Клер Робертсон розповіла, що Єн тимчасово жив на складі соціального підприємства в Джодфурі, щоб бути ближчим до людей, яких підтримує.

"Він перебував на складі, де облаштовував житлові приміщення, коли його пес Рокі почав гавкати, і коли він простягнув руку, щоб заспокоїти собаку, кобра, стривожена його раптовим рухом, двічі вкусила його", - розповіла вона.

Родина Єна Джонса розповіла, що він пролежав два тижні в реанімації, але залишив лікарню в Індії через велику кількість пацієнтів з коронавірусом.

"Тато боєць. В Індії він вже перехворів на малярію та лихоманку денге ще до COVID-19", - розповів син чоловіка Себ.

Єн Джонс колишній медик. В Індії він керував благодійним соціальним підприємством, метою якого була допомога майстрам вийти з бідності.

Він не зміг поїхати додому через пандемію. Його сім'я була стурбована станом його здоров'я, а коли почула про укус кобри, то не могла повірити.

"Коли ми почули, що він також постраждав від смертоносного укусу, крім усього, що він пережив, ми, чесно кажучи, не могли в це повірити", - розповідає син.

Єн Джонс зараз перебуває у стабільному стані, хоча у нього паралізовані ноги та сліпота.

Спільнота "Острів Уайт" зібрала понад 12 000 фунтів стерлінгів на вебсайті збору коштів для покриття медичних витрат пана Джонса та його повернення додому.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар