Користь кориці: як вживати спецію і кому вона категорично протипоказана

Free ebooks Library zlibrary project Visit English version online. Play and win with bonuses.

Кориця здатна творити дива з нашим здоров’ям, а не лише додавати присмаку різноманітним стравам

Спеція багата на вітаміни А, С, Е, К і групи В, містить безліч мінеральних речовин, тому є цілющою для нашого здоров’я. Завдяки вмісту антиоксидантних сполук кориця допомагає в лікуванні діабету ІІ типу, зміцнює імунітет, покращує пам’ять і концентрацію, діє як антибіотик.

Що лікує кориця та як її правильно вживати

  • Лікує застуду. Суміш кориці й меду є найефективнішими ліками проти грипу та застуди, спеція в рази підсилює користь меду. Ця лікувальна суміш підвищує імунітет, бореться з вірусами, знімає головний біль. Треба змішати чверть чайної ложки кориці та 1 столову ложку меду і вживати тричі на день. Єдине, не можна лікуватися цією сумішшю, якщо дуже висока температура.
  • Антисептик. У давнину корицю використовували як антисептичний порошок для ран, оскільки коричний альдегід попереджає проникнення інфекції у кров і пришвидшує регенерацію пошкодженої шкіри. Такий засіб знезараження використовується на Сході й до нині.
  • Лікує складні захворювання – рак і серцево-судинні. Кориця є вкрай токсичною для ракових клітин, тому регулярне вживання спеції здатне попередити онкологію. Пряний порошок також здатен знижувати рівень холестерину в крові, тому попереджає захворювання серця й утворення тромбів.
  • Налагоджує роботу кишківника. Кориця усуває неприємні відчуття у шлунку, болі в животі, дуже корисна в разі метеоризму.
  • Для жіночого здоров’я. Корицю треба вживати жінкам під час менопаузи та в період ПМС, оскільки спеція багата на мінеральні сполуки, що поповнюють дефіцит хрому, марганцю та кальцію. Завдяки цьому зникають больові відчуття, слабкість і сонливість.
  • Активно бореться із зайвою вагою. Цей запашний порошок здатен розганяти метаболізм, проте для схуднення корицю варто вживати в чистому вигляді. Одна чайна ложка спеції може знизити рівень цукру в їжі на 30%. Пряність можна додавати до каш, смузі, йогуртів, фруктових салатів. Також можна вранці та ввечері пити чай з корицею, щоб швидше схуднути в животі та сідницях.

Кому не можна вживати корицю

Спецію не можна вживати під час вагітності, бо у великій кількості кориця може спричинити скорочення матки.

Також кориця здатна розріджувати кров, тому протипоказана тим, хто має низький ступінь згортання крові та підвищений тиск. Варто пам’ятати, що кориця може бути токсичною, тому добова норма не повинна перевищувати 6 грамів.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар