Закарпатські гандболістки здобули чергову звитягу в чемпіонаті Угорщини

Free ebooks Library zlibrary project

Жіночий ГК «Карпати» (Ужгород) продовжує перебувати на провідних позиціях у другому дивізіоні чемпіонату Угорщини. Днями наша команда здобула вже одинадцяту перемогу

У рамках 12-го туру ужгородські гандболістки зустрічалися з командою з міста Матисалька. «Карпатівки» грали потужно і досягли переможного результату. Ще в першому таймі наш колектив зумів відірватися на відстань шести м’ячів (14:20). Після перерви гості продовжували контролювати хід гри й святкували вікторію з рахунком 33:39.

Результативними кидками у складі «Карпат» відзначилися Анна Гававка (12), Владислава Слободян (9), Анастасія Полєтаєва (6), Каріна Колодюк (5), Катерина Міхеєва (3), Валерія Нестеренко (3) та Наталія Петровська (1).