Який результат гри вінницької «Ниви» та мукачівського «Мункача»

Free ebooks Library zlibrary project

19 листопада у Закарпатській області у поєдинку вінницька «Нива» зустрілась із «Мункачем», командою із Мукачева

Напередодні матчу «Нива» займала сьомий щабель турнірної таблиці. Команда “Мункач” випереджала на один пункт та була шостою. Після гри, яка завершилася нічиєю, результат не змінився. А от матч першого кола, який проходив у Вінниці, “Нива” виграла у «Мункача» – 3:0.

Виїзний поєдинок не приніс такої очікуваної перемоги і був непростим для вінничан. Максим Гурідов, воротар «Ниви», неодноразово доводив свою майстерність. Проте, на 61-й хвилині не зміг відбити пенальті, що був призначений за гру рукою у карному майданчику вінничан. Максим Гірний, кращий бомбардир «Мункача» забив гол.

«Під кінець гри вінницькі футболісти були досить активними на полі суперника. На 82-й хвилині «Ниві», все ж, вдалось відігратися. Після подачі кутового показав гарну гру Вадим Хохлов. Рахунок 1:1», – повідомляє пресслужба «Ниви».