Як виглядатимуть будинки в епоху глобального потепління

Free ebooks Library zlibrary project

Глобальне потепління вплине на будівництво приватних будівель. Це можна побачити на прикладі помешкань, які розташовані в зонах можливого підтоплення. В будівлях на березі океану вхід на перший поверх може розташовуватись не нижче 4,8 метрів.

В прибережних територіях штату Массачусетс діє спеціальний закон, за яким будинки повинні бути пристосованими до можливих повеней, пише Archdaily.

Будинки в таких зонах стоять на опорах або високих стінах з бетонного фундаменту, незалежно від свого дизайну.

Обмеження у штаті Массачусетс варіюються в залежності від близькості до океану. Так, висота першого поверху може коливатись від 1 до 5 метрів. Такі обмеження переглядають кожного року, адже ризик підтоплення постійно росте.

Як і всі хороші дизайнерські рішення, вони відповідали на декілька потреб. Окрім випадкових вимог щодо захисту від вологи чи повеней, погода була спекотною та вологою більшу частину року, тому було доцільно підняти перший поверх та відкрити його для перехресної вентиляції.

Нижню частину будинку найдоцільніше було б використовувати в ролі гаража для човна, адже в цій місцевості більшість власників мають свої човни.

Щодо України, то цього року метеорологічної зими не було. Середня температура за сезон склала +2,00С. Вона перевищує кліматичну норму на 6,00С. Це підтверджує, що глобальне потепління в Україні, нажаль, йде швидше, ніж загалом у світі. Тож, можливо і Україні варто взяти на озброєння сучасні технології заокеанських архітекторів для того, аби підготуватись до глобального потепління.

 

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар