Водія автобуса Мукачево-Івано-Франківськ оштрафували на 17 тисяч за порушення карантину

До закарпатських поліцейських надійшла скарга щодо курсування автобуса міжобласного сполучення. Водія про заборону попереджали, утім він продовжував здійснювати перевезення за маршрутом Мукачево-Івано-Франківськ.

Рух міжобласного регулярного громадського транспорту регіональна комісія ТЕБ та НС Закарпатської ОДА заборонила, через погіршення ситуації щодо поширення коронавірусу COVID-19.

У неділю, 28 червня, біля села Кваси Рахівського району, поліцейські зупинили рейсовий автобус та склали на водія протокол про порушення карантинних правил.

Порушення правил щодо карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, - тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Один неоподаткований мінімум - 17 грн, мінімальний штраф - 17 тисяч гривень.
Рішення про накладення штрафу і його розмір - визначає суд, - інформують у пресцентрі Закарпатської ОДА. 

Нагадаємо, Закарпатська область станом на ранок 29 червня входить до областей із найбільшою кількістю хворих на коронавірус. Починаючи з березня там на CoViD-19 захворіли 2792 людини, 66 з них – за минулу добу. 87 людей померли, троє з яких – за минулу добу, 943 людини одужали.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар