Трагічний випадок стався у Берегові. Під час одного виклику бригада екстреної медичної допомоги зафіксувала смерть двох людей - матері та її сина.
Як повідомили в «103 Закарпаття», виклик надійшов від чоловіка, який повідомив, що його матері раптово стало зле. Після прибуття медики встановили, що жінка померла ще до їхнього приїзду.
Однак на цьому трагедія не завершилася. Під час роботи бригади раптово погіршився стан самого чоловіка. У нього сталася раптова зупинка кровообігу.
Медики бригади екстреної допомоги №601 негайно розпочали серцево-легеневу реанімацію та боролися за життя пацієнта, однак усі реанімаційні заходи виявилися безрезультатними. Чоловік помер на місці.
Про інцидент повідомили правоохоронні органи, які встановлюватимуть усі обставини трагедії.









