Цікаві факти про Закарпатський шовдарь: відмінності від хамону та прошуто

Free ebooks Library zlibrary project

Туризмознавець Федір Шандор розповів цікаві факти про смаколик закарпатської кухні, про це пише Голос Карпат


Закарпатська туристична організація протягом 2021 року веде гастропроект "...#ШОВДАРЬ" у Піренеях - хамон, в Апенінах - прошуто, в Карпатах - шовдарь разом ми пройдемося гастрономічним маршрутом «Шлях шовдаря»

Історія №10 ПРАВИЛА ШОВДАРЯ: не можна класти на целофан і обертати харчовою плівкоюПри зберіганні шовдаря не рекомендується використовувати ніякі види штучної оболонки. Фольга, харчова плівка і навіть папір перекривають доступ повітря, через що шовдарь швидко втрачає смак.Від покупки шовдаря у вакуумі краще відмовитися, якщо тільки він не буде з'їдений протягом декількох годин після відкриття упаковки.

Більш тривале зберігання такого шовдаря ні до чого доброго не приведе.Нарізаний шовдарь, що продається в вакуумі, потрібно вжити протягом декількох годин після відкриття упаковки. При необхідності можна повторно помістити продукт в герметичну тару, але це не сильно збільшить термін його придатності.

Транспортувати шовдарь можна в поліетиленовому мішку, але тільки якщо це харчовий поліетилен, при цьому нога обгорнута ним поверх пергаменту, а ідеальний час транспортування день.

Цікаві факти про Закарпатський шовдарь: відмінності від хамону та прошуто

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар