Трійко вовченят, бізон, а незабаром ще й оленя, лама та альпака. В екопарку на Міжгірщині – справжній бебібум

Кудлате дитинча бізона та троє рідкісних полярних вовченят - у екопарку "Долина вовків" триває весняний бебібум. Найближчим часом на світ мають з`явитися ще й плямисте оленя, лань та навіть альпака.

Дитинча бізона вагою у пів центнера народилося тиждень тому. Виношувалося понад 9 місяців.

Його батьки - трирічна пара, кожен вагою в тонну, піклуються про малечу цілодобово. Чужих до дитинчати не підпускають, тим часом малеча спить по 16 годин на добу, а решту часу - ганяється за гірськими козлами - муфлонами.

У сусідньому вольєрі - поповнення у справжніх полярних хижаків.Білосніжні вовки - найсильніші. Своїм укусом вони одразу ламають кістки. На відміну від сірих родичів - до людей відносяться вкрай обережно, приручити їх майже неможливо.

Коли троє маленьких хижаків підростуть - їх відправлять до зоопарків. Керівник еко-парку вже відлучив малечу від батьків, аби ті не перейняли агресивних повадок. Зараз малюкам вього лише місяць, колір хутра вони змінять, коли їм виповниться 6.

Весняний бебібум продовжиться появою на світ плямистих оленят, європейської лані, а також лами та навіть альпаки. Весняний період традиційно є піковим у появі на світ пухнастої малечі. Подивитися на дитинчат можна буде опісля послаблення карантину на Закарапатті.

 

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар