Ситуація покращується: Закарпаття виходить на рівень “помаранчевої” зони

За контрольними показниками епідемічної ситуації Закарпаття вийшло на рівень "помаранчевої" зони


Про це сьогодні, 8 квітня, повідомив Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА. Сьогодні перший день, коли за контрольними показниками епідемічної ситуації Закарпаття вийшло на рівень "помаранчевої" зони.

Станом на 08.04.2021 року на Закарпатті:

- завантаженість ліжок, забезпечених подачею медичного кисню у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, – 44,4%;

- кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим та підозрілим випадком COVID-19 до визначених закладів охорони здоров'я протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення становить 60 осіб;

- завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підозрілим/підтвердженим випадком COVID-19, становить 57%.

Анатолій Полосков зауважив, що для того, аби Державна комісія ТЕБ та НС прийняла рішення про виведення Закарпаття з «червоної зони» потрібно тримати ці показники не менше п’яти днів і далі бути максимально відповідальними одне перед одним.

"Прошу Вас не втрачати пильності, дотримуватися всіх вимог карантинних обмежень – і незабаром ми отримаємо довгоочікувану зміну зонування", – звернувся до закарпатців очільник області.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар