Понад 8 тисяч споживачів газу в Закарпатті відмовилися від паперових рахунків

Free ebooks Library zlibrary project Visit English version online. Play and win with bonuses.

Місцеві газовики закликають споживачів переходити з паперових на електронні квитанції. Таким чином, переконують в АТ «Закарпатгаз», можна суттєво зекономити ресурси та не обмежувати себе, адже електронні рахунки можна скачати у будь-який час доби та у будь-якому місці перебування

Наразі на Закарпатті відмовилися від отримання паперових рахунків понад 8 тисяч споживачів. По Україні ця цифра сягнула 270 тисяч. Завдяки цьому уже вдалося заощадити дефіцитні енергоресурси, воду, та посприяти покращенню екологічної ситуації в країні.

«В Закарпатті у нас — майже 275 тисяч побутових споживачів. Саме стільки помешкань використовують газ для опалення. Для друку такої кількості квитанцій потрібно 675 кг паперу та 400 кВт*год електроенергії. Відповідно, за рік економія тільки на ненадрукованих 270 тисячах квитанціях становитиме 8,1 тонни паперу та 4800 кВт*год електроенергії. Такий обсяг електроенергії споживає 32 домогосподарства за один зимовий місяць», — розповіла комерційна директорка АТ «Закарпатгаз» Юлія Соколова.

Відмовитися від паперових квитанцій споживач може в «Особистому кабінеті» на сайті 104.ua. Там слід відмітити галочкою пункт «відмовитися від паперового рахунку». Таким чином, переконують в АТ «Закарпатгаз», країна економить двічі: на виготовленні паперу та на друку квитанцій. Також газорозподільні компанії дбають про збереження екології та відновлення зелених ресурсів країни. Відмова від друкованих платіжок – це зменшення викидів у атмосферу, які супроводжують виробництво паперу та поліграфічне підприємство.

На знак подяки споживачам за відмову від паперових рахунків компанії, що працюють під брендом РГК, висаджують нові сади, алеї, парки та оновлюють ліси у 15 регіонах України. Завдяки акції «Дерево життя» восени 2022 року висаджено майже 24 тисячі дерев – лип, кленів, дубів, беріз, вільх, дерев хвойних порід, горіхів та різних плодових дерев. Саджанці було придбано за кошти, які газорозподільні компанії заощадили на друці паперових платіжок.

Закарпатські ж газовики висадили фруктовий сад на Перечинщині.

Про це повідомляє пресслужба АТ «Закарпатгаз».

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар