Подробиці смертельної ДТП у Москві: кіноактор Єфремов визнав свою вину

Російський кіноактор Михайло Єфремов, якого звинувачували у скоєнні смертельного ДТП у Москві, визнав свою провину. Через майже 3 місяці після трагедії він наважився розповісти це у суді.

Неочікувану заяву Єфремов зробив на засіданні Пресненського суду, який веде його справу, 3 вересня. Про це повідомили у виданні Meduza, пише 24 канал

У мене заява. Ваша честь, я визнаю свою провину, – сказав Єфремов на початку судового засідання, після чого йому не дали можливості більше говорити.

Під час дебатів сторін, прокурор заявив, що вина Єфремова в ДТП зі смертельним результатом доведена.

Після трагедії кіноактор у своїх відео зізнався, що винен, але згодом його риторика стрімко змінилась. Він неодноразово заявляв, що не винен у трагедії, стверджував, що визнання його провини на відео – монтаж, а сам він не пам'ятає дня трагедії. Актор також спростовував те, що приймав наркотичні речовини, які знайшли в його організмі під час експертизи. Єфремов також просив проведення екологічної експертизи, але суд відхиляв це прохання через термін дії справи.

1 Response

  1. Друзья, я последние несколько лет вообще не смотрю ТВ Ящик!!! И считаю его Злом, так как вся информация подается так как нужно правительству. А мы это хаваем.
    В последнее время все больше смотрю Ютуб и выискиваю там информацию по крупицам. А так же ищу независимые СМИ сайты, которые подают информацию более независимо, такие как Радио свобода или myukraina.com.ua.
    Выбирайте и читайте информацию, отбрасывайте нежелательные, перебирайте источники и только тогда Вы сможете найти полезную новость.
    Кстати недавно прочитал очень интересную новость, которая касается каждого из нас: https://myukraina.com.ua/finansy/zarplata/poslednie-novosti-o-indeksacii-zarplaty-mchs-v-ukraine-v-2019-godu.html

Залишити коментар