Не забудьте підживити малину в березні, щоб влітку отримати вибухове зростання ягід

Free ebooks Library zlibrary project Visit English version online. Play and win with bonuses.

До підживлення малини потрібно підходити з належною турботою та увагою. Лише тоді кущі дадуть великий урожай ягід

Азотні добрива

Щойно зійде сніг, але бруньки на кущах малини ще не почнуть набухати, потрібно вносити саме азотні добрива. Завдяки азоту відбувається активне зростання зеленої маси, що дуже важливо на першому етапі вегетації. Для цього садівники радять використовувати аміачну селітру або сечовину. Розраховуйте, що на 1 кв. метр насаджень вам знадобиться 20-30 г добрива.

Комплексні мінеральні добрива

Щойно малина вже почала активно зростати, їй потрібні вже комплексні мінеральні добрива, в яких містяться азот, фосфор та калій. Всі ці елементи необхідні рослині, щоб сформувати міцні пагони та активно плодоносити у майбутньому. Добрива важливо застосовувати відповідно до інструкції, але зазвичай на 1 кв. метр беруть 40-60 г.

Органічні підживлення

Не варто забувати і про органічні добрива, зокрема перегній та компост. Вони допомагають збагатити ґрунт необхідними мікроелементами, покращити його структуру, утримання вологи та повітропроникність. Можете просто розкидати органіку навколо кущів шаром 5-7 см, а потім акуратно вмішати у товщу ґрунту.

Підживлення мікроелементами

Вони допомагають стимулювати ягоди і підвищити стійкість рослини до хвороб та шкідників. Садівники радять проводити позакореневе підживлення такими елементами як цинк, бор, марганець. Також можете розпорошити розчин добрив на листя під час активного вегетативного зростання.

Дотримуючись простих рекомендацій, ви зможете вже цього літа отримати великі ягоди малини.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар