Насильство, скрутне фінансове становище чи навіть думки про суїцид: де шукати допомоги закарпатцям (ВІДЕО)

Free ebooks Library zlibrary project

Вони намагаються допомогти тоді, коли людина самотужки не може собі зарадити. Працівники Закарпатського обласного центру соціально-психологічної допомоги з 2004 року допомагають краянам долати складні життєві обставини

Тут є як денний, так і цілодобовий стаціонар. У заклад звертаються люди з різними проблемами: за психологічною, юридичною допомогою, потребою в отриманні консультацій. Переважно це жінки з дітьми.

Загалом трикімнатне житло центру може вмістити до десяти осіб. Кімнатки скромні, проте чисті та затишні. Тут є все необхідне: ванна, пральня, міні-кухня. Ми не можемо вам показати тих, хто перебуває у цілодобовому стаціонарі чи звертається по допомогу в денний, адже це заклад закритого типу. Але його директорка запевняє, як тільки звільняються кімнати, у той же день вони поселяють туди наступні родини.

Увесь побут спільний, тож до того, як оселитися тут, усі клієнти проходять медичний огляд. Також осіб забезпечують харчуванням. У центрі із жінками працює психолог та соціальний педагог, аби надати їм необхідні консультації.

Заклад закритого типу і знаходиться під охороною, щоб ті, хто звернулись по допомогу почували себе у безпеці. А його працівники наголошують, таких осередків повинно бути більше, адже важливо, аби люди знали, що в їх населеному пункті є місце, куди можна звернутися за безкоштовною допомогою.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар