Трагічний випадок стався у селі Кальник Мукачівського району. Під час спалювання сухої трави на власній земельній ділянці загинула 75-річна місцева жителька.
За попередньою інформацією, жінка намагалася самостійно випалювати сухостій, однак не змогла впоратися з поширенням вогню. Внаслідок пожежі вона отруїлася чадним газом і померла.
Рятувальники вкотре наголошують, що спалювання сухої рослинності є надзвичайно небезпечним. Такі пожежі швидко поширюються, можуть перекидатися на житлові будинки, господарські споруди та завдавати шкоди довкіллю.
З початку року це вже другий випадок загибелі людини на Закарпатті внаслідок пожеж, спричинених спалюванням сухої трави.
Фахівці закликають громадян не випалювати сухостій та дотримуватися правил пожежної безпеки, аби уникнути трагічних наслідків.









