Масштабне озеленення країни: Закарпаття долучилося до всеукраїнського флешмобу

Мільйон дерев за 24 години. В Україні стартував масштабний флешмоб по озелененню України. І Закарпаття також долучилося до рекорду України


Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України на своєму офіційному сайті звернулось до українців із закликом зробити власний внесок в озеленення країни та взяти участь в акції 17 жовтня.

Планується встановити новий рекорд: висадити 1 000 000 дерев за 24 години. У заході візьме участь Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський та його заступники; вони висаджуватимуть дерева у Клавдієвському лісовому господарстві.

Проєкт із озеленення України реалізується Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з Державним агентством лісових ресурсів України та благодійною організацією «Благодійний фонд «Озеленення України».

Долучитися до акції може кожен українець, обравши зручний для себе формат участі. Можна підтримати ініціативу висаджуючи дерева на прибудинкових територіях або ж приєднатися до масштабної висадки алей та парків у вашому місті.

Загальна кількість садивного матеріалу 8,48 тисяч штук.

Більше детатей згодом у сюжеті від телеканалу Перший кабельний.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар