Летальний випадок: у Києві зачепер потрапив під поїзд. Хто такі зачепери та чому вони це роблять?

Free ebooks Library zlibrary project

У столичному метрополітені повідомили, що зачепер, який потрапив під поїзд на зеленій гілці, загинув, передає столичний метрополітен


“Випадок летальний. Особу встановлюють правоохоронці”, – йдеться у повідомленні.

О 21:00 потяги їздили від станції «Сирець» до станції «Видубичі», а також від «Славутича» і до «Червоного хутора». Станом на 21:34 рух відновлено у звичайному режимі.

В Україні карають за зачепінг?

Так, але за зачепінг на залізниці. Якщо правоохоронці схоплять таких людей, їм загрожує штраф від 119 до 255 грн. Окремого покарання за зачепінг у метро немає, але це можуть кваліфікувати як хуліганство.

Зачепінг — це небезпечно, існує ймовірність втратити рівновагу та впасти з потяга, а також отримати удар електричним струмом.

Що таке зачепінг?

Зачепінг, зацепінг, трейнсерфінг — спосіб переміщення, проїзд на автозчепах вагонів, поручнях та підніжках, на гальмівних майданчиках, та у відкритих кузовах (вантажних вагонів), на міжвагонних буферах та розетках та на дахах поїздів чіпляючись за зовнішню арматуру вагона. Люди, що практикують цей небезпечний вид пересування називають себе «зачеперами», «трейнсерферами».

Трейнсерфінг зазвичай розглядається особами, що його практикують, як екстремальна розвага, або ж як вільний спосіб їзди при поїздці потягом куди-небудь:

  • Отримання задоволення від швидкості і процесу їзди;
  • Розширений огляд навколишньої місцевості в порівнянні з видом з вікна вагона;
  • Можливість проїхати з відносним комфортом при переповненості вагона або сильної спеки;
  • Можливість заощадити на оплаті проїзду;
  • Можливість встигнути застрибнути на поїзд під час відправлення або зістрибнути з нього на ходу до повної зупинки.

 

Залишити коментар