Гра в Ужгороді: ФК “Минай” здобув першу перемогу у 2021 році

Free ebooks Library zlibrary project Visit English version online. Play and win with bonuses.

Футбольний поєдинок в Ужгороді завершився перемогою закарпатського клубу з рахунком 2:1. Сьогодні, 28 лютого, "Минай" та "Олімпік" відкрили програму 16 туру української Прем'єр-ліги

Перші три очки у 2021 році команді із Закарпаття принесли два пенальті, які були реалізовані її капітаном Анатолієм Нурієвим. Спочатку він забив ударом з 11-метрової позначки на 13-й хвилині, а потім - вже в компенсований до першого тайму час.

Голи: Нурієв, 12 (п), 45+2 (п) – Нкенг, 21
Вилучення: Нурієв, 85

Гості у проміжку між цими голами забили на 21-й хвилині. Автором результативного удару став камерунський форвард Таддеус Фомакванг.

Травма Цимбалюка

Зустріч господарі завершували в меншості. Нурієв на 85-й хвилині був вилучений з поля за повторне попередження. Ще через дві хвилини важку травму отримав захисник "Олімпіка" Євген Цимбалюк. Футболіст невдало приземлився, внаслідок чого зазнав важкого ушкодження ноги, схожого на перелом. З поля його забирала швидка допомога.

Колишній форвард збірної України Артем Мілевський вийшов у стартовому складі "Миная" і був замінений на 68-й хвилині. Також примітно, що це був перший матч на чолі "Олімпіка" для Юрія Калитвинцева.

"Минай", набравши 13 очок, залишив останнє місце в турнірній таблиці УПЛ і піднявся на 12-ту позицію. "Олімпік" (17 балів) - 8-й.