Спеціалісти Лікарні Святого Мартина відвідали 5-ту ювілейну щорічну конференцію Українського товариства інсультної медицини (УТІМ)

У період з 12 по 14 червня в Києві відбулася одна з наймасштабніших подій у сфері лікування інсульту в Україні — щорічна конференція УТІМ. Під час заходу обговорювалися ключові питання сучасної інсультології: статистика захворюваності по країні та регіонах, стратегія підвищення показників тромболізису та механічної тромбектомії, покращення реабілітації пацієнтів і зниження летальності, а також нові підходи до оперативного лікування інсульту.

 Лікарню представили спеціалісти різних напрямків — завідувач судинної хірургії, к.м.н., Євген Гардубей, завідувач інсультного відділення Віталій Луц, кардіолог Євген Трішкін, невролог Станіслав Леонов та фізичний терапевт Наталія Гвоздак.

Також Євген Гарбудей підготував доповідь про нестандартні випадки лікування інсульту методом механічної тромбектомії.

 У межах конференції також відбулися практичні майстер-класи та виставка сучасного медичного обладнання і новітніх технологій.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар