Постраждало майже 1000 людей: в Ужгороді нагадали про проблему торгівлі людьми

Free ebooks Library zlibrary project

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми. У прес-центрі Закарпатської обласної адміністрації відбувся брифінг, на якому розповіли про людей, що потрапляють у такі складні ситуації, та як діяти в таких умовах


Протягом останніх 7 років у Закарпатській області постраждало близько 1000 людей. Після зброї і наркотиків, торгівля людьми - це найбільш прибутковий вид діяльності, тому від нього страждають все більше осіб.

Торгівля людьми - це сукупність різних ознак вербування, перевезення, передача, продаж, залучення до злочинної діяльності, трансплантація та насильницьке донорство, залучення в боргову каббалу та примусова праця.

Для допомоги існує національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів: 527 з мобільних телефонів.

Всього за останній рік було здійснено на гарячу лінію більше 11 тис. звернень.

Близько 1680 осіб отримали допомогу. З жовтня 2020 року 32 особи включені до списку постраждалих. Вік постраждалих змінився, це не тільки молодь, є багато людей старшого віку. Про це розповіла на брифінгу Інна Сабадош – голова Закарпатської громадської жіночої організації „ВЕСТА”. Тому першим та важливим є ретельна перевірка будь-якої інформації щодо потенційних роботодавців, компаній та організацій, що пропонують роботу за кордоном будь-якого формату. Інформація про безпечну подорож і легальне працевлаштування можна отримати на гарячій лінії.

«До 30-го липня ми будемо збільшувати поінформованість населення. Зокрема представниками департаменту соціального захисту населення і представниками районних державних адміністрацій будуть проведені навчання у 20-ти територіальних громадах», - запевнив Василь Савчин, відповідальний за проведення процедури встановлення статусу осіб, які постраждали від торгівлі людьми в області, головний спеціаліст департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА.

Така торгівля людьми - це сучасне рабство ХХІ століття. Тисячі українців щороку стають жертвами торгівлі людьми. Державні, міжнародні та громадські організації об’єдналися, щоб кожен з постраждалих міг абсолютно безкоштовно і конфіденційно отримати допомогу. Ця допомога буває різного роду і залежить від складності ситуації, в яку потрапила людина. Головне - вчасно звернутись за допомогою!

 

 

 

 

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар