Сьогодні працівники обласної військової адміністрації впорядкували територію парку поблизу головної адміністративної будівлі Закарпаття. Такі заходи залишаються сталою традицією догляду за спільним міським простором.
Під час толоки учасники зібрали опале листя, розчистили пішохідні доріжки та підготували локацію до весняного сезону. Роботи провели у парку «Малий Галагов» - одному з популярних місць відпочинку ужгородців.
Оновлений простір стане комфортнішим для щоденних прогулянок, відпочинку з дітьми та дозвілля на свіжому повітрі.
Учасникам толоки подякували за активність та внесок у благоустрій міста.









