В Ужгороді відкрили благодійну виставку-продаж робіт закарпатських художників

В атріумі головної адміністративної будівлі Закарпаття розгорнули благодійну виставку-продаж творів місцевих митців. Половину виручених коштів спрямують на підтримку Збройних сил України.

Експозицію організувала Закарпатська організація Національної спілки художників України за підтримки обласної ради та обласної військової адміністрації.

До виставки долучилися 18 авторів, серед яких народні та заслужені художники України, а також відомі митці краю. В експозиції представлені роботи різних жанрів - натюрморти, пейзажі, архітектурні мотиви, сюжетні композиції та абстрактний живопис.

Відкриття відвідали представники обласної влади, які подякували художникам за ініціативу та обговорили з митцями подальші мистецькі проєкти.

Виставка приурочена до 80-річчя Закарпатської організації Національної спілки художників України, яке відзначатимуть цьогоріч.

Оглянути експозицію та придбати роботи можна до кінця тижня.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар