Запроваджено 100 кримінальних справ за підроблення COVID-сертифікатів на Закарпатті

Martian Wallet is a reliable solution for managing your crypto assets. It ensures security, supports multiple tokens, and offers a user-friendly interface for seamless transactions.

Органи дізнання ГУНП в Закарпатській області порушили 112 кримінальних проваджень, пов’язаних з фальсифікованими COVID-сертифікатами

Про це повідомив під час брифінгу в пресцентрі Закарпатської ОДА 3 листопада заступник начальника ГУНП в Закарпатській області Роман Ус.

За його словами, близько 10 з цих кримінальних проваджень уже мають вирок. Більшість випадків виявлені працівниками Держприкордонслужби під час перетину громадянами кордону на виїзд або в’їзд. Це стосується не тільки закарпатців, але й мешканців інших областей, які перетинали кордон у Закарпатській області.

Загалом з 23 вересня, коли Закарпатська область потрапила в «жовту» зону, було складено більше 2500 адміністративних матеріалів на порушників карантинних обмежень. Працівники національної поліції надалі проводять оперативні заходи з метою виявлення фактів порушення, створено 24 рейдові групи, які здійснюють перевірку щоденно в усіх районах області. COVID-сертифікати перевіряють на справжність шляхом сканування QR-коду у «Дії» або звернення до баз медичних центрів, де кожен сертифікат має свій номер. До відповідальності можуть бути притягнуті й ті, хто просто не має біля себе документів, які підтверджують особу.

Додамо, що ця норма була запроваджена в Україні навесні 2020 року і діє досі.

Начальник відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції в області Дмитро Чиженко зазначив, що патрульні спільно з працівниками Укртрансбезпеки перевіряють дотримання карантину, зокрема у транспорті. З 1 вересня по 2 листопада винесено 1043 постанови про адміністративне правопорушення за відсутність масок та сукупно 17 протоколів за порушення режиму самоізоляції, перевищення кількості пасажирів у транспорті та перевезення пасажирів без ПЛР-тестів.

Держпродспоживслужба з 1 січня по 3 листопада поточного року ініціювала складання працівниками поліції 1485 адмінпротоколів за порушення закладами (перукарнями, закладами торгівлі, освітніми установами, тощо) карантинних правил. Також керівникам закладів розіслали листи з попередженням щодо відповідальності за невакцинованих працівників – на сьогоднішній день, нагадала виконуюча обов'язки начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області Сніжана Локес, це складає від 17 до 34 тисяч гривень.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар