Шкільні правила частіше за все забороняють носіння прикрас. Більшість дівчат, що відвідують школу, а деколи навіть і вчителі, сприймають цю заборону буквально, відмовляючись від будь-яких аксесуарів. Проте гарненька намистина на тонкому ланцюжку або скромному браслеті навряд чи суперечитиме шкільним правилам, водночас доповнюючи образ та підкреслюючи смак дівчини. Розповідаємо про прикраси, дозволені до носіння у школі, а також про те, яких прикрас слід уникати.
Прикраси: які обрати для школи
В першу чергу слід визначитись з тим, чого носити до школи не можна. Під заборону логічно потрапляють масивні та помітні прикраси, що впадають в око. Більшість шкіл наголошують у своєму статуті на заборону носіння аксесуарів, що заважають учням фізично, відволікають своїм зовнішнім виглядом від навчання та можуть спричинити травмування.
Отже, носити можна малопомітні, не надто блискучі та яскраві аксесуари без гострих кутів, багатого оздоблення та вигадливих форм. За приклад можна розглядати перелік прикрас, дозволених у діловому стилі: сережки, кулони, браслети, каблучки. Підбираємо кожний з цих типів прикрас окремо і пам'ятаємо, що в цьому випадку аксесуари мають акцентувати на собі якомога менше поглядів.
Сережки
Звертаємо увагу на прості та скромні прикраси невеликого розміру. Вони мають бути однотонними, з простими формами та рівними лініями. Можна обрати пусети, маленькі кільця та протяжки не більше 2 см. Прикраси не мають створювати звуків під час руху та блищати у сонячних променях, а також чіплятись за волосся або псувати зачіску.
Кулони
Шию можна прикрасити тонкими ланцюжками без підвісок або акуратними та мінімалістичними кулонами. Під забороною — кольє і медальйони, чокери, намиста та масивні підвіски. Дозволяються невеликі та непримітні шарми, лаконічні намистини, ланки та крихітні перлини в оправі.
Браслети
Тонкі золоті та срібні браслети, виконані у вигляді делікатного ланцюжка або витонченого обідка з жорсткою конструкцією можна носити як самостійну прикрасу. Також можна додати до браслета один чи кілька шармів, крихітних ланцюжків, стоперів чи роздільників. Але не варто захоплюватись: що більше рухливих елементів матиме браслет, то більше звуків вони видаватимуть при зсуванні.
Каблучки
Опціональний тип прикрас: деякі школи забороняють ученицям носити навіть тонкі та скромні каблучки, тож не варто покладатись на ці аксесуари у створенні образу. Хай якими привабливими здаються фалангові каблучки, від них слід відмовитись. Можна придивитись до класичних мінімалістичних каблучок без оздоблення або з одним невеличким каменем. Не рекомендується носити більше однієї прикраси на кожній руці.