Як оформити електронний поліс?

Martian Wallet is a reliable solution for managing your crypto assets. It ensures security, supports multiple tokens, and offers a user-friendly interface for seamless transactions.

Страховка допомагає уникнути безлічі проблем і заощадити значну кількість грошей. Особливо страховка важлива, коли мова йде про автомобіль - дорогий і небезпечний предмет. Адже деякі ДТП, навіть якщо закінчуються без постраждалих, спричиняють значні витрати. Тому водії мають обов'язково оформляти електронний поліс ОСЦПВ.

Навіщо потрібен ОСЦПВ

ОСЦПВ – це обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності. Кожен водій має купувати цей страховий поліс.

ОСЦПВ захищає під час ДТП - це єдиний страховий випадок, коли починає діяти дана страховка. Якщо власник автомобіля стає винуватцем ДТП, то поліс ОСЦПВ покриває витрати на ремонт автомобіля та лікування потерпілим. Самому власнику ОСЦПВ компенсація у разі його провини не належить. Деякі ДТП обходяться винуватцям досить велику суму, майже рівну вартості самого автомобіля. Тому ОСЦПВ буває ефективним.

Кому потрібен ОСЦПВ

ОСЦПВ, як відомо, є обов'язковим. Тому страховий поліс має оформляти кожен водій. Але є винятки:

  • Військовослужбовці, які побували у гарячих точках.
  • Люди, які отримали інвалідність під час бойових дій.
  • Інваліди першої групи, які керують особистим автомобілем, або громадяни, які керують автомобілем інваліда першої групи у його присутності.

Для цієї категорії водіїв ОСЦПВ не є обов'язковим. Водії з інших категорій повинні мати при собі страховий поліс ОСЦПВ. Якщо при перевірці документів патрульний поліцейський виявить, що поліса немає, то він призначить штраф у розмірі від 425 до 850 гривень. Однак на практиці були реальні випадки призначення штрафу, навіть якщо порушення правил дорожнього руху не було.

Ціна поліса ОСЦПВ різна, але зазвичай буває близько 1 000 гривень. Деякі водії вважають, що їм легше заплатити штраф 450 гривень, ніж купували поліс у два рази дорожче. І справді, це здається справедливим, але лише до першої аварії. Якщо водієві доведеться відшкодовувати збитки, то без поліса це доведеться робити самостійно, зі своєї кишені і коштуватиме це дуже дорого. Тому спокійніше платитиме по 1 000 гривень за страховку. До речі, ОСЦПВ оформляється терміном від 15 днів до 1 року.

Оформлення електронного поліса ОСЦПВ

Можливість отримати електронний поліс ОСЦПВ робить страховку ще простішою. Зробити це можна з дому з будь-якого комп'ютера чи смартфона. І витратити на це лише кілька хвилин.

Електронний поліс ОСЦПВ є повноцінним документом, таким самим, як і паперовий варіант. А також його достовірність кожен може перевірити через сайт МТСБУ, тож шахрайство та фальшиві поліси виключаються.

 

 

 

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар