“Теорії змови”: більшість закарпатців не вірять в існування COVID-19

Martian Wallet is a reliable solution for managing your crypto assets. It ensures security, supports multiple tokens, and offers a user-friendly interface for seamless transactions.

Часто зустрічаю коментарі типу "теорії змови" щодо існування ковіду. Частина суспільства не вірить в існування такої хвороби. Думаю, що справа не в тому, що не вірить, а просто не хоче вірити - розум усвідомлює, проте інстинкти заперечують. Нажаль часто цю позицію змінює період, коли така людина хворіє недугою і відчуває симптоми на власному досвіді. Найбільша і часта проблема - дихальна недостатність, що виникає на фоні ураження легень. Ось кілька цікавих фактів для невіруючого Томи щодо наших пацієнтів:

- часто у пацієнтів знижується насичення киснем крові (сатурація), норма більше 90, такі пацієнти часто потребують кисневої підтримки;

- розхід кисню - щогодини ми витрачаємо для дихальної підтримки 19500 літрів кисню від концентраторів та 22700 літрів балонного кисню (3-4 балони на годину). Тобто на добу більше 1 млн. літрів кисню, що дозволяє підтримувати близько 70 пацієнтів на дихальній підтримці.

- В стаціонарі наразі перебуває одночасно з ковід близько 155 пацієнтів,

- щодня всередньому ми виписуємо 25 пацієнтів і стільки ж госпіталізовуємо, при цьому в приймальне в день звертається близько 50-70 пацієнтів.

- всього розгорнуто 5 відділень для лікування пацієнтів з ковід,

- в день помирає всередньому 1-2 людини від коронавіірусної хвороби та її ускладнень в останні кілька тижнів.

P.s.: за добу ми використовуємо близько 60-90, вага одного - більше 70 кг. Дякую від себе лікарям, водіям, технічним працівникам, які щодня рухають більше 6 тон та борються за життя наших пацієнтів.

З нетерпінням чекаємо нашу кисневу станцію, яка має прибути в кінці місяця, пише Євген Мешко в соцмережі ФБ.

На завершення - ковід існує як би нам не хотілось його несприймати. Завтра постараюсь розповісти принципи ведення пацієнтів з ковід, якщо вистачить часу! Бережіть себе і дотримуйтесь карантинних заходів. Не забудьте записатись на вакцинацію - найефективніший спосіб уникнути хворобу.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар