Ситуація загострюється: на Закарпаття може повернутися “червона” зона. Під загрозою три райони

Martian Wallet is a reliable solution for managing your crypto assets. It ensures security, supports multiple tokens, and offers a user-friendly interface for seamless transactions.

Епідемічна ситуація на Закарпатті залишається напруженою, а в деяких регіонах навіть критичною


За останній тиждень фахівці продовжують фіксувати добові рекорди захворюваності на COVID-19. Лише за добу 20-го жовтня на коронавірус захворіли 156 закарпатців. Наразі у краї активно здійснюють ПЛР-тестування, всього таких тестів із початку епідемії закарпатськими лабораторіями проведено понад 100 тисяч.

Про це повідомляє Uzhinform.

Наразі найвища інтенсивність епідпроцесу спостерігається в чотирьох адміністративних територіях нашої області, каже Вікторія Тимчик, завідувачка відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань ЗЛЦ.

«Це місто Ужгород, Ужгородський район, Перечинський і Великобезнянський райони. Саме на цих адмінтериторіях найбільше активних випадків. І якщо така інтенсивність процесу не зменшиться то ці адмінтериторії мають усі шанси потрапити до червоної зони,» - додає Вікторія Тимчик.

Медики щодня звертаються до закарпатців щодо необхідності більш відповідально ставитися до карантинних вимог. Також фахівці повсякчас акцентують: елеметарні правила та засоби індивідуального захисту значно дешевші, ніж за ті витрати, які несуть хворі на  COVID-19. Однак, обласна комісія ТЕБ та НС була змушена прийняти рішення про розширення ліжкового фонду лікарень краю.

«В кожній лікарні, яка на сьогодні вже законтрактована ковід пакетом і визначена як лікарня яка надає медичну допомогу хворим на ковід – ліжковий фонд розширюється. Відповідно ми матимемо близько 1350-1400 ліжкового фонду, який буде виділений для надання медичної допомоги хворим на ковід,» - розповідає Ольга Чемет, в.о директора департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА.

Також прийняте рішення щодо маршрутизації ковідних пацієнтів. Це означає: якщо хворий у місті свого проживання не може бути госпіталізований через заповненість ліжок, то у такому випадку його госпіталізують у інший медичний заклад, де транспортування для госпіталізації займатиме не більше 60 хвилин.

«Я вкотре, вже не звертаюся а прошу жителів області, змінити свою поведінку щодо оточуючих. Елементарними правилами, які рекомендовані у цей епідемічний період, вони мінімізують можливості зараження оточуючих, особливо тих осіб які страждають хронічними неінфекційними захворюваннями і є дуже чутливими до цього вірусу. Перегляне будь ласка свою особисту поведінку,» -додає Ольга Чемет, в.о директора департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар