Школа і коронавірус: на самоізоляцію відправили майже 150 класів

Revolutionize your trading with the 1inch App! Enjoy gasless swaps, exceptional rates, and a user-friendly interface. Take control of your crypto journey—download now!

З 1 вересня школи не відкрилися у регіонах червоної зони, в інших областях - працюють, але деякі йдуть на карантин


З початку навчального року через захворювання на коронавірус серед школярів 145 класів пішли на самоізоляцію, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов у четвер, 10 вересня, повідомляє КореспонденТ

"Починаючи з 1 вересня наші діти пішли в школу. І у нас на сьогоднішній день є 145 класів... було відправлено на самоізоляцію. 145 зі 199 704 класів по країні. Вони були відправлені, відповідно, за рекомендаціями лікарів, епідеміологів під час епідрозслідування", - сказав міністр.

За його словами, на коронавірус в Україні захворіли 9414 дітей, у тому числі 178 за минулу добу.

"За минулу добу в Україні захворіло 2582 особи. З них 178 дітей, а також 157 медичних працівників. Були госпіталізовані 400 осіб. За останню добу в Україні зафіксовано 44 летальних випадки", - сказав Степанов.

"За весь час пандемії в Україні захворіли 145 612 осіб. З них 9414 дітей, а також 12 463 медичних працівники", - додав міністр.

Він також відзначив, що за минулу добу була проведена рекордна кількість тестувань - 29 708 методом ПЛР і 25 795 методом ІФА.

Як нині працюють школи

Учні у школах у «зеленій», «жовтій» та «помаранчевій» зонах 1 вересня повернулися за парти. Якщо серед дітей виявили коронавірус, чи є загроза його поширення, то на самоізоляцію відправляють цілий клас.

Якщо навчальний заклад розташований у регіоні, який потрапив до «червоної» зони, то діти до коли не йдуть, а навчаються онлайн, пише Громадське

«Червона зона»: школи закриють — навчання триватиме

Найвищий рівень епідеміологічної небезпеки — в «червоній» зоні, а тому там всі заклади освіти взагалі не відкриватимуть, зазначив головний санлікар. А от на решті території вони працюватимуть.

«Ми розуміємо, якщо будуть деякі школи в "червоній" зоні, то буде запроваджено онлайн-навчання саме на той період, поки регіон буде знаходитися в "червоній" зоні», — уточнив Ляшко. Тобто в «червоній» зоні школярі вчитимуться дистанційно — як і під час перших тижнів карантину в Україні.

Що було раніше: прем’єр Денис Шмигаль казав, що в «червоній» зоні школи відправлятимуть на карантин, а потім знову відкриватимуть — якщо після перегляду поділу України на карантинні зони «червона» зона стане «помаранчевою», «жовтою» чи «зеленою».

Переглядають поділ на зони кожні сім днів. Водночас послаблення карантину в «червоній», «помаранчевій» чи «жовтій» зонах може статися не раніш як через 14 днів. Тобто школа в «червоній» зоні може через деякий час знову запрацювати у звичному режимі.

«Помаранчева» зона: не маски, а прозорі захисні щитки

У «помаранчевій» зоні заклади освіти заборонятимуть відвідувати групами кількістю більше 20 людей — утім це рішення не стосується дитсадків, шкіл, а також закладів позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

Іншими словами, школи й дитсадки відвідуватимуть як і у звичайних умовах, а от у закладах вищої освіти (університети, інститути) мають встановити певні обмеження.

Масковий режим у закладах освіти теж чекають зміни. Заходити до школи й не тільки потрібно буде обов’язково в масці. Наразі її обов’язково потрібно носити й на уроці, але, за словами Ляшка, цю норму змінять: вчителі зможуть викладати, а діти — перебувати в класі без маски на обличчі.

«У "помаранчевій зоні" ми дамо рекомендацію вчителям одягати захисний щиток, який прозорий і дозволяє передавати емоції, щоб не порушувати освітній процес», — додав головний санлікар.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар