Рік незламності: в Закарпатгаз з Миколаївщини привезли пошкоджені ракетою лічильник та трубу

Martian Wallet is a reliable solution for managing your crypto assets. It ensures security, supports multiple tokens, and offers a user-friendly interface for seamless transactions.

«Рік незламності», — так називається експозиція, облаштована у Клієнтському просторі Закарпатгазу в Ужгороді. Там можна побачити фото з усієї України, як минув рік для газовиків: пошкодження газового обладнання, робота фахівців буквально під обстрілами та відновлення розподілу газу на деокупованих територіях.

Наскільки складно працювати газовикам на прифронтових територіях – показують експонати виставки – лічильник та труба, пошкоджені уламками ракети та шматок самої ракети С-300. Їх до Закарпаття надіслали з Миколаївщини.

«Ці речі — з селища Шевченкове, це «сіра зона» в бік Херсона. Громада селища була під обстрілами з перших днів. Нашим газовикам доводилося працювати під кулями та снарядами, аби забезпечити людей газом», — розповіла речниця АТ «Миколаївгаз» Ірина Крісанова.

«І для нас самих, і наших відвідувачів ці фото та експонати — це нагадування про те, що війна триває. І є місця, де люди змушені виживати й щоразу повертатися до нормального життя після кожного обстрілу. Робота газовиків у тих регіонах — без перебільшення героїчна і ми їх постійно підтримуємо. Наша ж справа — невтомно працювати, допомагати військовим та вимушеним пересленцям, разом наближати перемогу», - зазначила начальниця регіонального управління групи обслуговування клієнтів АТ «Закарпатгаз» Тетяна Королович.

Так минув рік війни для газовиків, але й попереду – багато роботи, адже готується контрнаступ, після якого треба буде повертати блакитне паливо на звільнені території.

«У наших фахівців є чітка дорожня карта, розроблено план заходів з відновлення газових мереж у Запорізькій області. Створено аварійний запас матеріалів та діє система «прозорий склад», завдяки якій кожна компанія бачить, які матеріали є у інших, та у випадку потреби може їх отримати. Впевнений, що після деокупації цих районів ми зможемо відновити газопостачання в розумні терміни», – сказав генеральний директор Регіональної газової компанії Олексій Тютюнник в інтерв’ю виданню NV.

У газорозподільних компаній, що працюють під брендом РГК, є великий досвід швидкого відновлення газових мереж у Київській, Чернігівській, Харківській та інших областях. До багатьох міст газ повернули в рекордні строки: до Бучі – за 18 днів, до Ізюма за 20 днів, а до Ірпеня – за місяць. Також РГК надає допомогу у відновленні інших операторів ГРМ, зокрема АТ «Херсонгаз».

Всього з початку вторгнення російських загарбників газовики поновили розподіл газу для 559 тис. домогосподарств. Також завдяки впровадженню уніфікованих європейських технологій та власному виробництву газорозподільні компанії замінили 75 тисяч розтрощених рашистами побутових газових лічильників, 603 ГРП та 1424 ШГРП було відновлено та замінено на нові, що були виготовлені на заводах РГК.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар