Прийняли більше 170 переселенців: гуртожиток МДУ став центром розміщення переселенців в Мукачеві (ВІДЕО)

Martian Wallet is a reliable solution for managing your crypto assets. It ensures security, supports multiple tokens, and offers a user-friendly interface for seamless transactions.

Маленька Поліна з усмішкою на обличчі грається в кімнаті. Дівчинка уже в безпеці, втім ще кілька днів тому, каже її мама, під пострілами окупантів, тікали з Києва. Нині родина знайшла прихисток в гуртожитку Мукачівського державного університету

Богдан також рятував свою родину від обстрілів на Київщині. Чоловік уже став на облік та очікує своєї черги на мобілізацію, аби повернутися в рідне місто та боронити країну.

Тут у гуртожитку з першого дня війни прихищають всіх переселенців. Здебільшого живуть мами з дітками, чоловіків одразу відправляють у військомат. Для внутрішньо переміщених осіб створені всі умови - пральні машинки, кухня, душові кабінки, спальні місця та все для комфортного проживання.

Найбільше опікуються в закладі дітками, які живуть майже у кожній кімнаті. Небайдужі містяни та волонтери принесли вдосталь іграшок, тож малеча має тут чим зайнятися. Надають переселенцям які цього потребують і психологічну підтримку, тут залучили всіх співробітників кафедри психології Мукачівського державного університету.

Київ, Харків і Краматорськ - саме з цих міст тут у центрі розміщення переселенців прихистили перших внутрішньо переміщених осіб. Нині у закладі живуть уже 172 людей. Натомість, усі викладачі Мукачівського державного університету та активні студенти стали волонтерами, які щодня приходять у заклад та опікуються переселенцями. Надсилають до гуртожитку і чимало гуманітарної допомоги.

Допомагають переселенцям чимало містян, які приносять речі, харчі, ліки і все необхідне. Натомість заклади харчування Мукачева надають безкоштовні обіди всім, хто цього потребує. Наразі тут є потреба у засобах гігієни та господарських товарах, тож викладачі Мукачівського державного університету просять тих, хто має можливість допомогти переселенцям.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар