Прогулятись по дні моря: де розташовані 6 найдивовижніших океанаріїв світу

Martian Wallet is a reliable solution for managing your crypto assets. It ensures security, supports multiple tokens, and offers a user-friendly interface for seamless transactions.

Океанське дно приховує ще більше чудес, ніж суша, однак потрапити туди набагато важче. На щастя, люди вигадали спосіб, як на власні очі побачити принаймні якусь частину морських дивовиж і вийти сухим з води. Точніше, взагалі не заходити у воду.

Навіть не побувавши у жодному з цих гігантів – або ж надихнувшись котримсь – можна облаштувати невеликий акваріум удома aquasmile.com.ua. Так ви заберете з собою частинку підводного царства.

Океанарій L'Oceanogràfic

Океанарій у Валенсії, спроєктований знаменитим архітектором Сантьяго Калатравою, зовні нагадує велетенську квітку водяної лілії, однак найважливіше сховане всередині. Це найбільший у Європі океанографічний парк, де представлені всі основні водні системи планети, від середземноморських і тропічних до помірних, річкових, арктичних і антарктичних. У 42 мільйонах літрів води плюскаються 45 тисяч риб, що належать до 500 видів.

Акваріум у Дубай-Моллі

Дубай-Молл – один з найбільших у світі торгових центрів, а на додачу він вміщує один з найбільших і найдивовижніших океанічних акваріумів об’ємом у 10 млн літрів. Дубайський акваріум занесений до Книги рекордів Гіннеса – він обладнаний найбільшою суцільною скляною панеллю. У ньому мешкають 33 тисячі водних створінь, включаючи величних акул і скатів.

S.E.A. Aquarium

Океанарій у Сінгапурі відкрився у 2012 році і є частиною Marine Life Park, який включає також водний парк розваг. Він розташований на курортному острові Сентоса, відомому тісним скупченням атракціонів, музеїв та інших розважальних закладів. Океанарій же слугує домом для понад ста тисяч тварин 800 видів. Серед його мешканців – манти, дельфіни, акули-молоти, краби-павуки та рідкісні молюски наутілуси.

Шанхайський океанарій

Акваріум поділений на дев’ять зон, кожна з яких репрезентує морське життя окремої частини планети. Найповніше представлена, як не складно здогадатися, китайська зона, у якій є вдосталь автохтонних видів, здебільшого з річки Янцзи. Найбільш видовищна частина океанарію – підводний тунель завдовжки 155 метрів, який створює ілюзію перебування на морському дні.

Океанарій Джорджії

Громадський океанарій штату Джорджія – один з найбільш захопливих не тільки у США, а й у цілому світі. Він відчинив двері у 2005 році, а зведення його багато в чому стало можливим завдяки приватному меценату. Океанарій має 60 виставкових секцій, розділених на 5 зон. У найпросторішій із них утримують китових акул – найбільших риб у світі. І в Джорджії – єдиний за межами Азії океанарій, де живуть ці гіганти. За ними та іншими мешканцями можна спостерігати онлайн завдяки відеотрансляції на сайті океанарію.

Акваріум TurkuaZoo

Відкритий у 2009 році, акваріум TurkuaZoo являє собою  тунель довжиною понад 80 метрів, у якому живе 15 тисяч морських мешканців – від піраній до тигрових акул. Він розміщений усередині стамбульського торгового центру «Форум». І акваріум, і торговий центр скромніші у порівнянні з еміратськими аналогами, однак не розміром єдиним – акваріум у Стамбулі являє оку різноманітність водного життя тропіків, дощових лісів, мангрових лісів та інших – усього 30 секцій.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар