Повернення до життя: тромболізис як сучасний метод у лікуванні інсульту (ФОТО, ВІДЕО)

Пані Оксана перенесла інсульт. Жінка йшла до крамниці. Дорогою їй стало зле, але до лікарні вона не поспішала. Та після того як її родина настояла на госпіталізації, її таки забрала швидка

Швидка пані Оксану з підозрою на інсульт привезла до закарпатського  обласного центру нейрохірургії та неврології. Лікарі кажуть, для таких пацієнтів медзаклад готує «зелений коридор». Усі потрібні обстеження проводять протягом півгодини і якщо час між першими ознаками інсульту до приїзду пацієнта у лікарню дозволяє ввести рятівну ін’єкцію, то лікарі її водять.

У випадку з пані Оксаною, часовий проміжок не порушений і лікар, який у той день чергував, запропонував жінці таку процедуру.

Та медики кажуть, тромболітична терапія не гарантує повне видужання пацієнта. Але запобігає його інвалідизації.

Такий препарат можуть ввести й після зазначеного часу, адже інсульт може статись й уві сні. Тоді терапевтичне вікно збільшується до дев’яти годин. Але і для цього потрібні певні умови.

Згідно нової реформи, пацієнт може  обрати, куди його має відвезти швидка з-поміж тих закладів, які можуть надати допомогу при гострому мозковому інсульті. На Закарпатті галузь таких медзакладів досить розгалужена. Лікарнеь, які готові прийняти пацієнта з інсультом  у області - дев’ять.

Пані Оксана, яка перенесла інсульт тепер регулярно відвідує лікарню з профілактичною метою. Жінка безмежно вдячна лікарям за своєчасну допомогу, й тепер жінка розуміє, не варто нехтувати своїм здоров’ям, адже кожна хвилина втраченого часу може коштувати життя.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар