Операція, заради збереження життя. В Ужгороді команда кардіо та нейрохірургів провела оперативне втручання. Подібного, на території Закарпаття досі не робили. Пацієнт, якого оперували має 78 років. Після того, як він пройшов комплексне обстеження, у нього виявили ряд проблем, які становили загрозу не лише його здоров’ю, а й життю. Тому питання комплексного оперування було як ніколи на часі
Лікарі кажуть, пацієнти, які потребують аорто-коронарного шунтування, часто мають таку ж проблему й у сонних артеріях. Якщо у хворого виражений стеноз сонної артерії, то під час оперативного втручання може статись інсульт. Саме тому важлива робота нейро-та кадріохірургів.
Після того, як нейрохірурги закінчили оперативне втручання, до роботи йдуть кардіохірурги, які провели операцію на відкритому серці.
По завершенню оперативного втручання, яке тривало понад 8 годин, пацієнта перевели до реанімаційного відділення. Зі слів лікарів, його стан стабільний. У свою чергу хірурги планують продовжити подібну практику суміжних операцій для того, аби врятувати не одне людське життя.