Про трагічну подію повідомив Алесандр Герешко у себе на сторінці у соцмережі Фейсбук
"Останній її пост у фейсбук був тиждень тому. Всі ми запереживали, коли вона повідомила про хворобу і так само всі зраділи, коли наступило покращення. Оля попросила морозива. Можна видихати - подумав я. Виявилось, що ні.
Багатьом Ольга Легельчик знайома, як радіожурналіст. Ми познайомились, коли на зломі часу в Ужгороді запрацювало перше недержавне радіо – «Контакт». Його керівник Олександр Ардельянов був перфекционістом щодо професії і кадри собі на нову студію підбирав відповідні. Так за Осипом Лободою в незалежному, гострому, опозиційному до старої влади ефірі з’явилася молоденька Оля. Випускниця французької філології університету, практично готовий експерт з української мови. Людина, яка вмить органічно влилася до професійної радійної сфери.
Доля обмежила її фізичні можливості, натомість обдарувала душевними якостями, неповторним медійним голосом. І вона користувалася цим сповна. Перейшла працювати до оновленого обласного радіо. Безліч передач та радіопостановок. Олі вдавалося наповнити чужі тексти своїм теплом та вагомістю. Часто писала сценарії сама, як автор. Коли мені треба було озвучити свою телевізійну рекламу або програми жіночим голосом варіант був один – Оля. Кращого жіночого голосу у нас я просто не знав.
Оля зі всіма підтримувала щирі дружні зв’язки. Не знаю в неї жодного ворога. А їх життєва історія з Женею Басарабом варта голлівудської екранізації. Це було дивовижно.
Останні роки здивувала Ольга і своїми кулінарними вміннями. Варто згадати зараз через пам’ять, яку вона залишила про себе тут.
Ми довго вмовляли її зібрати всі рецепти своїх фантастично простих та смачнющих закарпатських страв та видати книгу. Нарешті Оля погодилася, тільки у формі фейсбук-групи. Так з’явилася «СмакОля».
Читачам сподобалося. Справу підхопили і це дійсно буде часткою пам’яті про чудову людину.
Щоранку я заходив у фейсбук і завжди отримував побажання доброго ранку від Ольги Легельчик. Вона підбирала чудові філософські та естетично досконалі ілюстрації до цих привітань.
Останнє таке отримав 8 грудня. Потім вони почали губитися. Фейсбук косячить - подумалось. Це не фейсбук накосячив.", - йдеться у дописі.