Освітній інтерактивний простір: в Ужгороді створять “Музей науки”

Martian Wallet is a reliable solution for managing your crypto assets. It ensures security, supports multiple tokens, and offers a user-friendly interface for seamless transactions.

Напередодні з цього приводу міський голова Богдан Андріїв зустрівся із президентом Національного центру «Мала академія наук України» Станіславом  Довгим


Про це повідомляє Ужгородська міська рада.

Перший такий «Музей науки»  минулої осені відкрили в Києві, за підтримки Президента України заплановано зробити понад 150 подібних, в усіх великих містах. В Ужгороді планують це зробити на базі «Ювентуса», який наразі в оперативному управлінні УжНУ, тому вчора спілкувалися і з ректором Володимиром Смоланкою.  Додатково ще планують в інших приміщеннях зробити пов’язані з «Музеєм науки» дитячі студії, науково-освітні лабораторії. Це спільний проєкт за підтримки Державного фонду  регіонального розвитку.

Якщо в звичних музеях зазвичай написано: «Торкатися заборонено», то в цих принцип протилежний – «Заборонено не торкатися», бо «Музей науки» передбачає, що відвідувачі зможуть самі все випробувати, роздивитися в мікроскоп, провести експерименти, наприклад, запустити блискавку в котушці Тесла, наочно пізнати зв'язок формул та законів із повсякденним життям.  Планується врахувати і регіональну специфіку – напрацювання наукових шкіл, місцевої промисловості. А надалі – ротацію експозиціями між музеями різних міст.

Це – новий формат виховання молоді, який забезпечує неперервність освітнього процесу, аж до бізнес-шкіл, стартапів і виходу на ринок. Богдан Андріїв висловив сподівання, що «Музей науки»  стане ще одним туристичним магнітом Ужгорода.

Ужгород, освіта, інтерактивний простір, створення, Музей науки, міськрада, міський голова, зустріч Ужгород, освіта, інтерактивний простір, створення, Музей науки, міськрада, міський голова, зустріч

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар