Слідчі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області викрили зловмисника, який налагодив у області бізнес з незаконного пошиття та продажу одягу відомих українських та закордонних марок. У приміщеннях, де фігурант провадив злочинну діяльність, поліція провела санкціоновані обшуки, у ході яких вдалося вилучити низку речових доказів
На Тячівщині слідчі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області у співпраці з оперативниками карного розшуку області, оперативниками Тячівського районного відділу поліції та прокуратурою викрили підпільний цех з виробництва одягу відомих українських та закордонних брендів.
У ході слідства, поліцейські з’ясували, що організував незаконний бізнес 32-річний місцевий житель. Не маючи відповідних патентів та ліцензійних договорів, у складських приміщеннях села Грушево, зловмисник облаштував цех з виготовлення елементів брендового одягу. Фігурант закупив близько півсотні швейних станків і для того, аби його бізнес приносив ще більший прибуток, неофіційно найняв обслуговуючий персонал, у кількості майже два десятки осіб.
Робочі відшивали брендовий одяг у промислових масштабах. На пошиту у таких умовах продукцію, за вказівкою 32-річного зловмисника шили емблеми та етикетки відомих брендів, що у подальшому дозволяло фігурантові реалізувати підробки через мережу інтернет, а також у роздріб за готівку у торгових точках, як дороговартісний оригінал.
Для збору доказів у справі, слідчі поліції провели санкціоновані судом обшуки, у ході яких вилучили близько 50 швейних станків, близько 2100 обʼєктів, серед яких коробки з етикетками, мішки з нитками, уже відшитий одяг з емблемами відомих брендів, і заготовки для майбутнього товару.
Наразі у справі триває досудове розслідування. Вирішується питання про повідомлення фігурантові про підозру за частиною 2 статті 177 Кримінального кодексу України, тобто Порушення прав на винахід, корисну модель, промисловий зразок, топографію інтегральної мікросхеми, сорт рослин, раціоналізаторську пропозицію.