МОЗ змінило стандарти лікування COVID-19

Martian Wallet is a reliable solution for managing your crypto assets. It ensures security, supports multiple tokens, and offers a user-friendly interface for seamless transactions.

Нові правила стосуються завершення амбулаторного лікування коронавірусу. Зокрема, МОЗ ввело три критерії для його завершення


Про це повідомляє Кореспондент.

МОЗ змінило стандарти надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Йдеться про критерії, за яких завершується амбулаторне лікування. Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в четвер, 29 жовтня.

Тепер амбулаторне лікування завершується за наявності одного з трьох критеріїв:

  • Відсутність клінічних проявів гострого респіраторного захворювання протягом трьох днів, рахуючи з 10 дня від дати появи симптомів без лабораторного обстеження. При цьому непотрібно проводити додатково ІФА або ПЛР-тестування.
  • Відсутність клінічних проявів гострого респіраторного захворювання протягом трьох днів, рахуючи з 10 дня з дати забору матеріалу при позитивному ПЛР-дослідженні. Також непотрібно повторно проводити дослідження.
  • Відсутність клінічних проявів гострого респіраторного захворювання за умови отримання одного негативного результату методом ПЛР.

Він також додав, що всі ці критерії є рівноцінними.

Нагадаємо, що в Україні більше 370 тисяч випадків коронавірусу. За день заразилися 7 342 особи. Найбільший приріст захворюваності спостерігається в Харківській і Хмельницькій областях, а також у Києві.

Також повідомлялося, що МОЗ запроваджує нову діагностику коронавірусу. Новий метод діагностики коронавірусу за допомогою швидких тестів на антигени обійдеться бюджету у 2 мільярди гривень.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар