Літні алергії: як захистити себе та близьких

Пора тепла і цвітіння радує далеко не всіх. Люди, схильні до сезонних алергій, зі страхом чекають дні, коли це неприємне захворювання в повній мірі дасть про себе знати. Алергічний риніт, кон'юнктивіт, дерматит, астма, поліноз - ось короткий список недуг, симптоми яких регулярно отруюють життя алергікам під час літнього цвітіння. Як уберегти себе від загострення алергії влітку, читайте в нашій статті, пише Україна.

Як уберегтися від загострення алергії і полегшити собі життя влітку:

  • Не можна займатися самолікуванням, тому що воно може привести до непоправних наслідків. Перш ніж купувати ліки, необхідно проконсультуватися у алерголога, провести проби і точно встановити ті алергени, на які реагує саме ваш організм. Тоді можна підібрати відповідні ліки і дозування.
  • Вилікуватися повністю від алергії, на жаль, вкрай складно. Але ось полегшити свій стан в цей період все-таки реально. Можна використовувати спеціальні препарати, які пом'якшують перебіг захворювання.
    Антигістамінні засоби і топічні глюкокортикостероїди блокують рецептори, які відповідають за надходження в кров біологічно активних речовин, що провокують алергічні реакції.
    Спеціально для алергіків створений бар'єрний метод захисту у вигляді фільтрів для носа і респіраторів-невидимок від алергенів.
  • Алерген-специфічна імунотерапія проводиться поза періодом загострення захворювання і полягає в процедурі введення алергену в організм в невеликих кількостях для вироблення імунітету.
    Крім прийому лікарських засобів слід регулярно промивати носоглотку водою або спеціальними спреями на основі очищеної морської води.
  • Вживання продуктів, багатих на фолієву кислоту, допомагає підвищити імунітет організму і швидше впоратися з симптомами алергії. Можна також приймати фолієву кислоту у вигляді таблеток
  • Щільні сітки на вікнах захистять будинок від алергенів, що знаходяться у повітрі, наприклад, тополиного пуху.
  • У період цвітіння алергенів слід частіше проводити вологе прибирання в квартирі.
    У суху і жарку погоду потрібно намагатися менше часу перебувати на відкритому повітрі.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар