Вікторія, старша зміни, розпочинає роботу із замішування тіста. Використовують тільки відібране борошно, яке все ж для більшої певності пересіюють на спеціальному ситі. Після додають дріжджі, сіль та воду і все ретельно перемішують
Свіжому тісту дають трохи підрости, після чого підіймають ємність з ним до формовочної лінії. Жінкам потрібно тільки встигати зважити тісто, його вага коливається в межах 800 грамів, та відправити його в конічний пристрій для валяння.
Складене у форми, тісто підкисає ще 15-20 хвилин. Вікторія робить надрізи на кожній майбутній хлібині. Це збільшує поверхню виробу та не дає виробу тріснути під час запікання. Наступний крок, завантаження у піч, яка працює на дровах.
Поки хліб випікається у сусідньому, «солодкому» цеху працівниці готують різноманітні булочки, плетенки, рогалики та смачну випічку.
Саме час перевірити як там хліб. Йому достатньо 20 хвилин, щоб можна витягувати з печі. Для цього користуються довгою лопатою. Після всю продукцію відвозять на склад звідки понад 5 тисяч хлібин, спечених за зміну розвезуть по околицях та в сусідні райони, де добре знають смак Загатського хліба на дровах.