Інфраструктурне оновлення: як змінилися освітні заклади громади з початку створення ТГ (ВІДЕО)

Revolutionize your trading with the 1inch App! Enjoy gasless swaps, exceptional rates, and a user-friendly interface. Take control of your crypto journey—download now!

Це корпус для початківців Чопського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1. Нині тут підходить до завершення капітальний ремонт будівлі, втім до цього вона знаходилася у геть критичному стані

Незадовільний вигляд був і в загальному корпусі навчального закладу. Наразі тут також здійснюють ремонтні роботи. Зокрема, за рахунок утеплення фасаду стало тепліше учням, стало комфортніше навчатись, і в громаді значно економлять на енергоносіях.

Та це не єдиний освітній заклад, який взялись відновлювати. ВЧопському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 імені ІштванаСеченітакож підбігають до завершення останні штрихи масштабної реконструкції. Такий вигляд мав заклад ще пів року тому. Приміщення збудоване ще в 1953 році,і з тих пір його практично не ремонтували. Та вже невдовзі, чопські школярі матимуть змогу відвідувати капітально від реконструйовану школу.

Капітальний ремонт даху, фасаду школи та комунікацій здійснили за кошти міського бюджету. Позитивних змін зазнав і Чопський дошкільний навчальний заклад. Це єдиний дитсадок у Чопі, який розрахований на майже трьохсот дошкільнят.

На першому етапі збудували складське приміщення, розширили харчоблок і пральню. Якщо донедавна кухарям доводилось готувати в маленькій кімнаті, нині тут створили сучасну і простору кухню з модернізованим обладнанням, виконану у відповідності до норм ХАСПУ. Також в межах першого етапу відкрили 2 вікові групи для малечі.

Добудова у закладі, здійснена у рамках третього етапу, без сумніву най масштабніша в громаді та здійснена за сучасними нормами. Тут створюють як новітні, зручні та яскраві приміщення, так і дбають про комфорт і затишок малечі. Нині уже частково оновили фасад закладу, та невдовзі яскравої гами, сучасного вигляду та утеплення нададуть всіх корпусам дитсадка.Дбають також про комфортні ігри малечі на подвір'ї.

Такі масштабні роботи в цілому вдалося реалізувати завдяки адміністративно-територіальній реформі. Та здійснюють їх не в Чопі єдиному. За рік об'єднання, у 7 населених пунктах, які увійшли до Чопської територіальної громади,  з міського бюджету скерували майже 11 мільйонів гривень на освітню сферу. Кошти виділили на енергоносії, купівлю газових котлів, обладнання, меблів, продуктів харчування, оплату послуг та зарплати, а також на ремонти приміщень.

Це Червонівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, який нещодавно увійшов до Чопської територіальної громади.  І тут активно дбають про покращення освітньої інфраструктури.

Також з міського бюджету виділили кошти для коригування плану будівництва нової школи у населеному пункті. Тут роботи розпочали ще в 2011 році, мали збудувати 3 поверховий заклад на 350 школярів. Втім, реалізувати такий масштабний план так і не вдалося.

Натомість у селі Есень на Ужгородщині також активно відновлюють інфраструктуру. Тут зокрема, уже вдалося зробити капітальний ремонт крівлі, яка перебувала в аварійному стані. Та на цьому зупинятися не збираються.

Очільник Чопської територіальної громади Валерій Самардак зазначає, діти - це найважливіші жителі громади, заради яких керівництво ОТГ активно працюватиме над покращенням умов у школах та дитсадках, аби ті здобували якісну освіту у комфорті та затишку.

Покищо нема коментарів.

Залишити коментар