Друга ліга: “Вільхівці” вдома програли “Поліссю-2” з рахунком 0:5

Revolutionize your trading with the 1inch App! Enjoy gasless swaps, exceptional rates, and a user-friendly interface. Take control of your crypto journey—download now!

Житомирська команда не дала закарпатській навіть мінімального шансу.

Перший тайм розпочався з атаки «Полісся-2», і на 5-й хвилині удар по воротах суперника був заблокований гравцем Вільхівців. Незабаром Вендел відкриває рахунок у матчі на 6-й хвилині, забивши гол. Наша команда мала небезпечний момент на 21-й хвилині, але м'яч пролітає вище воріт. Через хвилину Венделл пробиває, але м'яч переводять на кутовий.

Аніагбосо відбиває небезпечний момент від гравця Вільхівців на 33-й хвилині. Через декілька хвилин, а саме на 37-й хвилині, Венделл оформлює дубль, а вже на 43-й хвилині Йока забиває третій гол. На перерву команди пішли з рахунком 0:3.

Другий тайм розпочався з атаки Вільхівців, але житомиряни швидко перехопили ініціативу. У середині тайму, на 61-й хвилині, удар з кутового від Панчишина був у штрафному майданчику, але м'яч вийшов з зони штрафного. Іванов пробиває на 71-й хвилині, але м'яч пройшов повз ворота. Пенальті від Вільхівців, який Глагола забив на 79-й хвилині, арбітр не зараховує. На 83-й хвилині Мезенцев відзначається голом, а на 90+1-й хвилині Корж забиває вирішальний гол на добиванні.

Матч закінчився впевненою перемогою над Вільхівцями з рахунком 0:5.