Як у Дубовому вболівали за нашу збірну

Як вже повідомляв "Перший кабельний", вчора, 29 червня, відбувся поєдинок 1/8 фіналу Євро-2020, де Україна грала проти Швеції. Поєдинок зі шведами був першим матчем 1/8 фіналу чемпіонату Європи в історії української збірної

Цей історичний матч транслювали наживо у будинку культури Дубового.

Тут зібралося кілька десятків уболівальників, аби підтримати збірну та переглянути у компанії однодумців футбольний поєдинок. Організовано фан-зону у Дубовому за підтримки народного депутата Василя Петьовки.

Вболівальники розповідають, що матч був дуже емоційний та напружений. Адже в перші 90 хвилин переможець протистояння так і не визначився, командам довелося грати овертайм -два додаткові тайми по 15 хвилин. На останній хвилині поєдинку Україні таки вдалося вибороти перемогу. Так, передачу з флангу головою замкнув 24-річний Артем Довбик, який саме вийшов на заміну, - 2:1. І це був найщасливіший момент для всієї України.

Євро 2020, Україна, Швеція, збірна, Дубове, вболівальники Євро 2020, Україна, Швеція, збірна, Дубове, вболівальники