Ужгородські дзюдоїсти здобули в Румунії багато медалей

Revolutionize your trading with the 1inch App! Enjoy gasless swaps, exceptional rates, and a user-friendly interface. Take control of your crypto journey—download now!

Нещодавно в Румунії відбувся міжнародний турнір із боротьби дзюдо серед хлопців та дівчат 2008 – 2012 років народження «Кубок Сату-Маре». Участь у цих змаганнях взяли й вихованці ДЮСШ №1 м. Ужгород.

Із 19-ти наших спортсменів тринадцятеро зуміли здобути нагороди.

Зокрема абсолютними переможцями у своїх вікових та вагових категоріях стали Валентин Пеньков, Сергій Немальцев, Артем Тішков, Олександр Бандура.

Срібну медаль здобув Ярослав Михайловський, а бронзову – Софія Капустей, Аліна Хома, Іван Гававка, Сергій Піцак, Назар Харченко, Дмитро Сабослай, Даніїл Садварі та Сергій Сливканич.

Решта ужгородських спортсменів також посіли 4-ті й 5-ті місця на турнірі.

Тож вітаємо з вагомим здобутком наставників нашої команди Юрія Куліша та Володимира Капустея. Так тримати й далі!