Єдиний не тільки в Закарпатті, а і в цілій Україні пілотний проєкт реалізували в Чопській територіальній громаді. Автоматизований водозабір, збудований на підземних гідросвердловинах, по вулиці Миру, офіційно відкрили у Чопі. Головна мета проєкту – вирішити проблему з питною водою, від якої десятиліттями потерпали жителі цієї громади
Єдиний не тільки в Закарпатті, а і в цілій Україні пілотний проєкт реалізували в Чопській територіальній громаді. Автоматизований водозабір, збудований на підземних гідросвердловинах, по вулиці Миру, офіційно відкрили у Чопі. Головна мета проєкту – вирішити проблему з питною водою, від якої десятиліттями потерпали жителі цієї громади.
Перший в Україніунікальнийпілотний проект вартістюпонад 25 мільйонівгривень, в рамках якогозбудували насосно-фільтрувальнустанцію, встановилиновітнєустаткування і резервуари для зберігання води.
Чималий шлях пройшли в Чопськійгромадіабиотриматичиступитну воду. Ще з 2015 року поацювали над ідеєюстворення водозабору. Саме ж будівництвотриваломайже три роки.
Сучаснийводопровідзабезпечуєпитною водою третинунаселення Чопа, 18 багатоповерхівок та навчальнізаклади. Ізцього моменту водозабір у міському парку можеексплуатуватисяповноцінно та розширювати коло своїхспоживачів. Уже до кінця року якіснупитну воду плануютьпостачативсім жителям Чопськоїтериторіальноїгромади.
Детальніше у сюжеті: