Щороку станція переробки вторсировини в Ужгороді приймає та переробляє від населення тонни матеріалів. Прямо на станції пластикову пляшку перетворюють в сировину яку вже можна використовувати далі. Як проходить сортуіання на місці дивимось далі
Яким повітрям ми будемо дихати завтра залежить від нашої поведінки сьогодні. Усвідомлене ставлення до сміття та його сортування, задля збереження природи - перший крок на шляху до створення чистого довкілля.
Знайти, переробити, відправити. Вже близько 15 років станція сортування сміття в Ужгороді, приймає та переробляє відходи населення. Для сортування сюди приносять скло, пластик, папір.
Тут працює лінія для переробки ПЕТ(пластикових ) пляшок. Процес переробки пляшки в сировину яку можна далі використовувати в технологічних процесах трудомісткий. Все скло, яке приймають на станції, тут розподіляють на кольорове, безбарвне і окремо на склобій.
Поступове налагоджують інфраструктуру збору сировини і ОТГ Закарпаття, де відкривають приймальні пункти для сортування та переробки вторсировини. 1,5 тис тонн макулатури та близько 300 тон полімерів за минулий рік прийнято станцією заготівлі вторсировини Ужгорода. Щороку усвідомленність населення підвищується відповідно і об’єми роботи станції ростуть.
Детальніше у сюжеті: