Вщент зруйнована дорога та загроза пошкодження газової мережі. Місцеві жителі села Мідяниця Камянської територіальної громади бідкаються, на їх будинках утворюються тріщини. Просто на очах хати руйнуються
Люди побоюються, в будь-який момент їх будівлі можуть просто впасти і вони залишаться без даху над головою. Ситуація склалася через цегельний завод, який функціонує в селі з 2015 року. Через майже 6 років трпець місцевих увірвався і ті влаштували акцію протесту і заблокували рух вантажних автомобілів. Втім, представник заводу який вийшов до людей обурений, чоловік каже люди діють незаконно, позаяк перешкоджають законній діяльності заводу.
Вщент зруйнована дорога, будинки, вкриті тріщинами, а деякі навіть розвалюються. У Мідяниці на Берегівщині людям набридли фури, завантажені цеглою, які цілодобово їздять через село. Адже саме вони не дають спокою місцевим.
Місцеві кажуть, щодня їздить мінімум 15 вантажних автомобілів. Люди не можуть перебувати у власник оселях, позаяк під час кожного проїзду автомобіля будинок тремтить.
Події розвиваються ще з 2015 року. Тоді в Мідяниці збудували цегельний завод. Від місцевих зібрали підписи про згоду їзди автомобілів із продукцією через село. Втім, про наслідки тоді ніхто не думав. Місцеві кажуть, керівництво фірми обіцяло підтримувати автошлях в належному стані, але ж це були тільки обіцянки. Також для функціонування заводу надали ділянку для будівництва автошляху в об'їзд села.
Через майже 6 років зруйнованого вщент автошляху і пошкоджених будинків терпець людей увірвався і ті перекрили проїзд для фур. На акцію протесту вийшов представник від цегельного заводу. Каже, люди перекрили дорогу незаконно і перешкоджають законному функціонуванню підприємства.
Тривалий протест дав результати. Місцеві з керівництвом заводу змогли дійти згоди. Через три тижні представники заводу пообіцяли збудувати дорогу в об'їзд села і зобов'язалися облаштувати пошкоджені їх транспортом ділянки вулиці. А відновлювати дорожнє покриття - компетенція служби місцевих автодоріг, адже дорога належить саме їй.
Близько 13 мільйонів - сума, яка потрібна аби заасфальтувати автошлях до підприємства, яке дає 90 робочих місць і справно сплачує податки до місцевого заводу, каже пан Михайло. Але цьогоріч автошлях з невідомих причин фінансувати відмовились. В громаді сподіваються, в Автодорі все ж віднайдуть кошти і вирішать наболілу проблему.
Детальніше у сюжеті: