Сьогодні зранку, о 4:52, на лінію «103» надійшов дзвінок: у 22-річної жінки в поїзді розпочалися пологи.Вона поверталася додому на Берегівщину зі Львова. За словами породіллі — це вже четверті пологи. Відтак був високий ризик стрімкого розвитку подій У Воловці жінку з потяга перенесли до «швидкої». Однак, доїхати до медзакладу не встигли — дитинка почала народжуватися, — йдеться у групі «103 Закарпаття». «Автомобіль довелося…
Читати більше
Закарпатка народила четверту дитину у «швидкій»













