Велопікнік зі шкільним велозаїздом організувала для ужгородських школярів громадська організація «Форза». Як йдеться на сторінці Ужгородської міськради, участь в заході, присвяченому Міжнародному дню захисту дітей, взяли учні 7-11 класів. Школярі вирушили велозаїздом від скверу імені Героїв Майдану до Боздоського парку, де для них підготували пізнавально-розважальну програму. За словами організаторів, це унікальна нагода об’єднати зусилля, щоб…
Читати більше
В Ужгороді провели шкільний велопікнік













