В обласному центрі офіційно відрили велосезон Близько 500 учасників проїхалися вулицями міста у супроводі патрульної поліції. Тобто це були не велоперегони, а дружній заїзд. Усі зібрані під час благодійного велозаїзду кошти, а це 67 тисяч 700 гривень, передадуть в організацію "Рух підтримки закарпатських військових в Ужгороді". Також для учасників була проведена лотерея у якій головним…
Читати більше
В Ужгороді зібрали понад 67 тисяч гривень для ЗСУ під час велозаїзду













