На кордоні з Україною, співробітники поліції поблизу села Нова Седліца затримали двох пакистанців та одного індійця. Жоден з іноземців не мав проїзних документів. Про це повідомляють NOVINY.SK Іноземців було поміщено у палату, де вони пройшли тестування на коронавірус. У одного з них виявили позитивний тест. Це перший підтверджений випадок затриманого мігранта на кордоні з Україною.…
Читати більше
У сусідній із Закарпаттям Словаччині через нелегала на карантин відправили 38 поліцейських












